Muadil tonerler fabrikasyon üretim olup makine modeline göre üretilmektedir. Test ve kalite aşamalarından geçtikten sonra kullanılmaktadır. Makinenize hiç bir zarar vermez.
Muadil tonerler orjinal ile bire bir üretim olup baskı sayıları aynıdır. Sadece bazı modellerde muadil tonerlerin üzerinde yüksek kapasiteli chip takılı olduğundan toner uyarısı vermeden toner bitebiliyor. Örnek olarak ( 2000 sayfa baskı kapasiteli bir tonere 4000 sayfalik chip takıldığı zaman toneriniz %50 de iken bitebilir ama siz yine normal almanız gereken çıktıyı almış olursunuz.
Satmakta olduğumuz ürünler 1.sınıf kalitedir. Muadil tonerlerde 4-5 farklı firma tarafından üretilmektedir. Çok ucuza toner almak en iyi çözüm değildir her zaman çünkü ucuz ve kalitesiz muadil tonerlerden alacağınız çıktı kalitesi kötü olup baskı sayıları da aynı oranda düşüktür. En iyi fiyatlar en iyi kalite her zaman tavsiyemizdir.
Satmakta olduğumuz muadil tonerler %100 garantili olup arızalı tonerler bir bir değişim yapılmaktadır.
Satın almak istediğiniz ürünü mail üzerinden sipariş geçebilirsiniz . Firmamıza Fatura bilgilerinizi göndermeniz yeterlidir. Kapıda ödeme yapabilirsiniz Banka Havalesi yapabilirsiniz Mail order formu ile ödeyebilirsiniz Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz
Satın almış olduğunuz ürünler muadil ise 200 TL üzeri alış verişlerinizi firmamız karşılamaktadır.