Firmamız kullanmakta olduğunuz inkjet yazıcılarınızın kartuş dolumlarını yapmakta olup sizlere uygun fiyatlı kaliteli hizmet vermektedir.

Kartuş dolumların da kartuşlarınızda uzun süre beklemeden dolayı oluşmuş olan kuruma ve mürekkep vermeme sorunları solüsyon ve kartuş ağız açıcı elektronik cihazlarımız ile temizleyip çalışır ve aktif hale getiriyoruz. Kartuş dolumu için sizlere dolum öncesi başka alternatifler sunarak uygun fiyatlı muadil ithal kartuşları mızı tavsiye edip daha iyi bir baskı almanızı sağlıyoruz. Kartuş dolumu için bizleri aramanız halinde servis bölgelerimiz arasında iseniz 2 ve üzeri kartuşlarınız firmamız tarafından alınmaktadır. Kartuş toner hizmetimiz garantili olup en iyi performansı vermektedir.

E-Ticaret sitemiz olan www.tonersatisi.com sitemizden kartuş ve tonerlerinizi rahatlıkla ve güvence ile alabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz garantili olup baskı kaliteleri orjinale çok yakındır. Yazıcı tamir hizmetimizde bulunmaktadır. Bunun sadece servis kaydı açtırmanız yeterli olmaktadır Arkadaşlarımız sizlere en uygun teslim alma sürecini bildirip yerinizden yazıcıyı alıp ücretsiz arıza tespiti yapmaktadırlar.

Şuan Kartuş toner piyasasında dikkat etmeniz gereken diğer bir hususta internet üzerinden satılan sahte ürünler .Bazı firmalar çok uygun fiyat yazıp orjinal ürün diye sizlere muadil veya dolum ürün vermektedirler. Ürünlerin kutuları orjinal olarak sizlere geldiğinden bunu pek anlamaya biliyorsunuz fakat bunu sahtekarlık haline getiren bu firmalar hiç bir şeyden çekinmeden sizleri mağdur etmek için uğraşıyorlar . Örnek olarak piyasa değeri 450 TL olan bir toneri 140 TL olarak orjinal olarak yazıp internet üzerinden satışa sunabiliyorlar. Bu konularda dikkatli olmanızı tavsiye eder bilgisayar firmalarından daha çok fiyat bilgisi almanızı tavsiye ederiz.

Firmamız 11 yıllık tecrübesi ile sizlere en iyi kalitede ve memnuniyet odaklı olarak hizmet vermektedir.

Bizlere 0212 236 24 96 - 0537 558 53 80 telefon numaralarından ulaşabilirsiniz .