Teknik Servis Hakkında

MRKBİLİŞİM olarak destek verdiğimiz cihazlar ve sunduğumuz hizmetler;

Mecidiyeköy toner dolum merkezi

Mecidiyeköy Yazıcı Teknik Servisi

Mecidiyeköy Yazıcı Servisi

Mecidiyeköy Printer Servisi

Şişli Yazıcı Servisi

Yazıcı Teknik Servis

Laser Yazıcılar:

Baskı sorunları genellikle tonerle ya da drum ünitesiyle ilgilidir. Eğer yedek toneriniz varsa denemenizde fayda var. Kağıt sıkışması gibi durumlarda cihazı kapatıp bir süre soğuması için bekledikten sonra müdahale edin, Bağlantı problemleriyle ilgili makalemize göz atın.

Mürekkepli Yazıcılar:

Kesik çizgiler, kağıdın bir kısmının boş kalması vb baskı sorunlarıyla ilgili yine yedek sarf malzemesiyle deneme yapmakta fayda var. bağlantıları kontrol edin, kağıt mekanizmasını kontrol edin.

Nokta Vuruşlu Yazıcılar:

Anlamsız çıktılar genellikle kablo poblemi ya da hatalı sürücüden kaynaklanır. Bunlarla ilgili windows sürücü yazımıza ve bağlantı problemleri yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer yazmada belirgin bir sorun yoksa belli harflerde problem yaşıyorsanız yazıcı kafasıyla ilgili olabilir. Yazıcı kafası onarımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Plotter:

Ekrandaki hata koduna bakıp bilgi verirseniz sorun daha kolay anlaşılır.

Mecidiyeköy yazıcı servisi,Mecidiyeköy teknik servis,Yazıcı Servisi,Şişli Yazıcı Servisi,Şişli Printer Tamiri,Mecidiyeköy Printer Servisi,Mecidiyeköy Yazıcı,Lazer yazıcı Servisi,Kartuş dolum merkezi,Mecidiyeköy toner servisi,Şişli Printer,Gayrettepe Yazıcı Servisi,Fulya Mahallesi Yazıcı Servisi,Mecidiyeköy Mahallesi Yazıcı Servisi,Şişli Bölgesi Yazıcı Servisi,Çağlayan Yazıcı Servisi

Mecidiyeköy HP Yazıcı Servisi,Mecidiyeköy Samsung Yazıcı Servisi,Mecidiyeköy Xerox Yazıcı Servisi,Mecidiyeköy Oki Yazıcı Servisi,Mecidiyeköy Canon Yazıcı Servisi

Mecidiyeköy servisimiz hızlı ve güvenilir olarak sorunlarınızı en kısa sürede çözerek sizlere profesyonel olarak hizmet sağlamaktadır.

Teknik servisimiz için 0212 236 24 96 veya 0537 558 53 80 nolu telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz