1.FİRMANIZDA KULLANMAKTA OLDUĞUNUZ MEVCUT YAZICI BİLGİLERİNİZİ

2.AYLIK OLARAK ALMIŞ OLDUĞUNUZ ORTALAMA ÇIKTI BİLGİLERİNİZİ

3.SİYAH BEYAZ - RENKLİ OLARAK AYRI AYRI RAKAM VEREBİLİRSENİZ SİZLER İÇİN EN İYİ TEKLİF HAZIRLANACAKTIR

info@mrkbilisim.com Adresimize bu bilgilerinizi paylaşabilirsiniz veya http://www.mrkbilisim.com/iletisim linkini tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Sizlere en kısa sürede en iyi teklif sunulacaktır.

WorkForce Pro WF-C869RD3TWFC

Küçük, orta ve büyük çaplı tüm işletmeler tarafından kullanılan yazıcılar ve fotokopi makineleri; uzun vadede işletmelerin yüksek maliyetler ile karşılaşmasına neden olabiliyor. Servis masrafı, yedek parça, toner masrafı derken; yazıcı ve fotokopi makinesi kullanan tüm firmalar; maalesef ki ekstra masraflardan muzdarip bir konuma düşüyor. Oysaki yazıcı ve fotokopi kiralama hizmeti temin ederek; firmanızın maliyetlerini azaltabilir; iş hacminizin düşmesini engelleyebilir ve satın aldığınız yazıcı ve fotokopiler bozulmaya başladığında teknik detaylar ve servis maliyetleri ile uğraşma yükümlülüğünden de kurtulabilirsiniz.

Yazıcı ve Fotokopi Kiralama Avantajları Nelerdir?

Tüm baskı maliyetlerinizden zamanında haberdar olmak, sürpriz maliyetler ile yüzleşmek zorunda kalmamak adına hemen firmamızla iletişime geçebilir; yazıcı ve fotokopi kiralama fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilir; bizi tercih etmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Kurumsal firmalarınızda kullanabileceğiniz, belirli bir sözleşme dahilinde kiralayabileceğiniz yazıcı ve fotokopilerimizin hepsi; kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir. Yazıcı ve fotokopi kiralama fiyatları hesaplanırken; çektiğiniz fotokopi ve kopya miktarı kadar ödeme yaparsınız. Yani tarayıcı, network yazıcı vb. birden çok özelliği bulunan cihazlarımızı yatırım ve ekstra maliyetler olmadan kullanma şansını elde edersiniz.

Yazıcı ve fotokopi kiralama sözleşmesi dahilinde kiraladığınız ürünü gönül rahatlığı ile sözleşmede belirtilen süre boyunca kullanabilirsiniz.