HIZLI VE GÜVENİLİR PROFESYONEL TONER DOLUMU - ÜCRETSİZ KARTUŞ TONER SERVİSİ

Kullanılmamış orjinal dolu tonerleriniz değeri karşılığında alınmaktadır.

Mecidiyeköy boş toner alımı fiyatlarımızı görmek ve fiyat alabilmek için lütfen irtibat kurunuz.Boş tonerleriniz kullanılmamış orjinal tonerleriniz değeri karşılığında alınıp ödemeniz peşin olarak yapılmaktadır.

Elinizde bulunan toner modellerini ve adetlerini Orjinal ve Muadil olarak belirterek aşağıdaki mail adresimize veya iletişim linkine tıklayarak bizere gönderebilirsiniz

Mail : info@mrkbilisim.com http://www.mrkbilisim.com/iletisim

Boş toner alımı hakkında bilinmesi gerekenler.

  • Alımı yapılacak boş kartuş ve tonerlerin daha önce dolum görmemiş, orijinal ürün olması gerekmektedir. Orijinal ürünlere ikame üretilip satışa sunulan muadil ürünlerin alımı yapılmamaktadır.
  • Ürünlerin gönderilmeden önce talep formu aracılığıyla ürün modelleri ve adetlerinin tarafımıza iletilmesi, sonrasında firmamızın teyiti beklenmelidir. Teklif alınmdan gönderilen ürünlerin geri istenmesi durumunda gidiş-dönüş kargo ücreti müşteriye aittir.
  • Teklifimize olumlu cevap vermeniz durumunda boş ürünleriniz, bulunduğunuz yere bağlı olarak tarafımızdan alınabileceği gibi kargo aracılığı ile de istenebilir. 250 TL ve üzeri alımlarda kargo ücretini firmamız öder.
  • Kargo ile tarafımıza gönderilecek ürünlerin hasar görmeyecek şekilde ambalajlanması müşterinin sorumluluğundadır. Boş ürünlerin birbirleriye temas etmeyecek şekilde mümkünse orj. ambalajlarıyla kolilenmesi tavsiye edilir. Ambalajlanmadan kargo poşeti ile gönderilen ve hasar gören ürünleri teslim alamama hakkımız saklıdır.
  • Firmamıza gönderilen ürünler öncelikle tekrar kullanılabilirlik testine tabi tutulur. Yapılan test sonucunda daha önce dolum yapılmış, yenilenmiş veya hasar görmüş kartuşlar tespit edilirse geri iade veya imha edilir. Geri iadelerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenir.
  • www.yazicikiralama.biz